משלמים 18% עמלה לבוקינג? גוגל יודע להביא אתכם ל-4%!
הילה אור|| פודקאסט מלונאות בעולם החדש

אם הייתי אומרת לכם שיש מתחרה לבוקינג, שיכול לייצר הזמנות למלון שלכם גם ב 4% עמלה, באופן יציב ובשליטה מוחלטת שלכם – מה הייתם אומרים?
למתחרה הזה קוראים קידום ממומן ב- Google, Bing, Facebook. עכשיו נשאר רק להבין איך לעבוד איתן נכון.

אתחיל בגילוי נאות ואציין שאת סוכנות הדיגיטל Hunt אני מכירה מעבודה עם לקוחות משותפים, ובתור מישהי שבעצמה נתנה שירותי מרקטינג בקורונה וניהלה מנהלי קמפיינים, אני הראשונה לדעת עד כמה עולם המרקטינג רבוי בסוכניות דיגיטל – עד כדי כך שזה הופך להיות עולם מאוד מבלבל ובעיקר, בעולם המלונאות שלנו, עם פוטנציאל עסקי לא ממומש.
וכן, זו לגמרי האחריות שלכם להבין מספיק בשביל לדעת שבשנת 2024, בוקינג הוא שותף ולא מתחרה, שבעבודת אסטרטגיה נכונה, הוא גם מועיל לשיווק העצמאי והריווחי שלנו.

איך? כמה זה יעלה לנו? מה עוד חוץ מגוגל? איפה נמצא קהל היעד שלי? מה הוא מחפש בשנת 2024 ואיך אנחנו מגיעים אליו? מה מצופה ממני כעסק שכולו ביזנס ופלז'ר? האם המלחמה מול המונופול שנקרא בוקינג היא אבודה מראש או שאפשר לנהל אותה? והאם הכל בסופו של דבר מתחיל ומסתכם באסטרטגיה וביצירתיות?
מי מכם שמשלם לבוקינג מינימום עמלה של עשרות אלפי שקלים בחודש ולא עושה קידום ממומן, פשוט זורק לפח סכומי עתק של רווחים פוטנציאליים ומי מכם שכן עושה קידום ממומן אבל לא מצליח להגיע לתוצאה טובה יותר משל בוקינג, כנראה לא עובד עם חברת הדיגיטל הנכונה. כך או כך – הפרק הזה הוא גם בשבילך וגם בשבילך.

כל התשובות בפרק. פליי ומתחילים.

להאזנה באפליקציות: