מהיום, יש לכם אופציות! תכירו את PMS,Protel חדש בישראל

יש אלפי מערכות PMS בעולם! החל מפתרון לעשרות חדרים ועד לפתרון רשתי הכולל אלפי חדרים. מאז ומתמיד, האתגר לא היה במוצר עצמו אלא בהקמת מערך שירות ותמיכה מקומי ובהתאמת המוצר לשוק הישראלי...

איך האורחים של המלונאות החדשה מצפים שנתקשר איתם: 6 דרכי תקשורת שהם MUST  להטמעה

האורחים שלנו מצפים (ובצדק) שנתנהל היום בערוץ התקשורת העדיף להם ולא בערוץ התקשורת העדיף לכם, הם מצפים שהוא יהיה מהיר, מקצועי, שירותי ועקבי. הם אפילו מצפים שהוא יהיה בגובה העיניים שלהם ובשפתם היום יומית...

צניחה חופשית: מהם 10 הטרנדים שילוו את שנת 2022?

אם מישהו היה מצייר את ציר הזמן שלנו בשנתיים האחרונות הוא ככל הנראה היה נראה תחת השפעת רטלין וקוקאין ביחד! לאן הובילה אותנו הקורונה או בשמה השני "מכונת הזמן"? מה מצפים מאתנו האורחים שלנו? ולכמה פלחים הם מתחלקים כיום?

פותחים בחזרה: תוכנית פעולה ונהלים מומלצים לשגרה החדשה

איך מתכוננים לרגע בו נוכל לפתוח את הדלתות ולעמוד מאחורי ההבטחות החשובות מכל – ביטחון האורחים שלנו והעובדים שלנו? מאיפה מתחילים ולאלו חוקים ונהלים חדשים אנחנו נדרשים? מפסיקים לתת לווירוס הקורונה לשחק איתנו ב"מה אם..."

נגיף מטייל: חמישה מנכלים מהעולם משתפים בטקטיקות שנקטו בעקבות נגיף הקורונה

מלונות רבים ברחבי העולם מתמודדים עם סגירת דלתותיהם והשעיית פעילותם עם התפרצות הנגיף אבל יש כאלו שנשארים פתוחים ולוקחים על עצמם אתגר מהותי יותר – ביצוע התאמות משמעותיות אל מול מציאות חדשה..

מיתוג מעסיק בבתי מלון: הבטחה לעובדים הנוכחים והעתידיים שלכם

כאשר ישנו מחסור בעובדים מיומנים, מיתוג מעסיק חזק חשוב לאטרקטיביות של בית המלון בדיוק כמו מותג בית המלון עצמו. יישום חמשת עצות מיתוג המעסיק הבאות, יגרמו לכם לזכות בליבם של עובדיכם הנוכחיים והעתידיים...

איך להפוך עובדים בשכר נמוך לשגרירים נאמנים בתפוקה גבוהה

גל גרדוש הוא מנכ"ל מלון הקפסולות הראשון בגרמניה - Area24/7. במאמר אורח גל משתף את סיפורו האישי החל מהבחירה בעולם המלונאות ועד לבחירה בעובדיו, דרך שיטות ניהול שהן הכל חוץ ממסורתיות.

עבודה בבתי מלון: לפני 10 שנים זו הייתה גאווה! מה קרה לשוק התעסוקה?

רגע לפני גיל 30 מוניתי למנכ"לית מלון הסוויטות רמדה נתניה. מצד אחד הגשמתי חלום ומצד שני, הייתי נוכחת להידרדרות האטרקטיביות של שוק התעסוקה בענף המלונאות. מה שבעבר היה נחשב לסינון מקצועי הפך לפשרה של עובדים זרים...

אינסטגרם: הצצה למעורבות ומספרים של 5 בתי המלון המובילים

לא הכי יפים שיש, לא פיצחו אסטרטגיה שיווקית כפטאנט ובהחלט לא מוציאים הון עתק על קידום הסטורי שלהם. מי הם אותם בתי המלון בעלי מספר העוקבים הגבוה ביותר ומה אחוזי המוערבות של הקהל שלהם באינסטגרם לעומת הפייסבוק?

תרבות ארגונית ותחלופת עובדים בבתי מלון: מחקרים מאחורי הקלעים 

מחקר חדש שביצע ארגון המלונות האמריקאי ששווה ערך להתאחדות המלונות שלנו, שאל את דור ה-Z (אלו שנולדו משנת 1995 קדימה) מה הם הקרטריונים לבחירת מלון כמקום העבודה הבא שלהם. מה הם ענו וכמה באמת עולה לנו להחליף עובד מנוסה?