ממלונאי למילואימניק – איך להתנהל רגשית ומקצועית עם עובדים שגויסו ברגע למלחמה
הילה אור|| פודקאסט מלונאות בעולם החדש

מתי בפעם האחרונה יצא לכם לנהל עובדים שהתגייסו במפתיע לטובת שמירה על המדינה ואמורים לחזור ולהיות מלונאים ברגע שקיבלו הפוגה?
כנראה שאף פעם לא. המצב האנושי המאוד מורכב רגשית ומקצועית הזה, פגש את כל הענפים העובדים במשק – חלק מהעובדים יצאו לחל"ת, חלק ירדו להיקפי משרה נמוכה יותר, חלקם עזבו מרצונם וחלקם בכלל במילואים.

הפרק הזה נולד למעשה מתוך שיחה אישית שלי עם עומרי, מנהל מסעדת לובי והבר במלון אוריינט בירושלים של רשת מלונות ישרוטל. עומרי גויס למילואים ממש עם פרוץ המלחמה ומאז, הפך ממלונאי שביום יום שלו דואג לשביעות רצונם של האורחים ללוחם שמנסה לשמור על שפיותו ולדאוג לעצמו.
הוא שיתף אותי בקרע המטורף בין 2 עולמות כל כך שונים – המלון והשטח ואיך לעזאזל מצליחים לנהל את המעברים הנפשיים והפיזיים האלו. איך מצופה מהמלון לקלוט בחזרה את המילואמניק שחזר מחודשים של שמירה על המדינה והמיינד שלו רחוק אלפי שנות אור משגרת עבודה.
על מנת להשלים לעומרי את התשובות ולהיות הקול הרך בחדר, ביקשתי מעירית להב , הבעלים של חברה להשמת בכירים בעולם האירוח ויועצת משאבי אנוש מלונאית להצטרף אלינו לפרק ולשתף מהניסיון שלה ומנקודת המבט שלה איך אפשר לחבר את הקו הכמעט בלתי אפשרי בין המילואים חזרה לעבודה.
אז בין אם אתם מנהלים עובדים או מגיעים מעולמות המשאבי אנוש, תפסיקו את כל מה שאתם עושים עכשיו ותלחצו פליי כי הפרק הזה הולך להעניק לכם כלים מקצועיים להתנהלות שהיא קודם כל אנושית אבל מסתבר, מאוד לא מובנת מאליה.
– – – – – – – – – – –
לקבוצת ווטסאפ שקטה בה מקבלים מידע ועדכונים על מלונאות בעולם החדש >> https://chat.whatsapp.com/LhdWAafKFyr6tqiLG3QoNP
לקבוצת הפייסבוק מלונאות בעולם החדש >> https://www.facebook.com/groups/2065479403545131

להאזנה באפליקציות: