חרבות ברזל וחיידק הקורונה – על הקשר בין שינוי אסטרטגיה לטקטיקת ניהול והישרדות בימי משבר
הילה אור|| פודקאסט מלונאות בעולם החדש

בפרק היום אני מארחת את ירון ליפמן, סמנכ"ל מטה ואסטרטגיה של רשת מלונות אטלס – את הפרק הזה הקלטנו ביום ה-24 למלחמת חרבות ברזל ובכלל תכננו להקליט אותו לפני שפרצה המלחמה אבל אז קרה מה שקרה ואנחנו עדיין חושבים שהפרק מאוד רלוונטי. יכול להיות שאפילו יותר רלוונטי עכשיו.

אנחנו נדבר בפרק על סוגיית האזרחים המפונים, המענקים, הקריטריונים, העובדים והחלתים ועלויות התפעול וגם נחזור אחורה לתקופת הקורונה כי אי אפשר שלא להרגיש סממנים זהים ונדבר על המעבר שרשת מלונות אטלס עשתה בתקופת הקורונה מהיותה רשת של 85% תיירות נכנסת ואפס חשיפה או היכרות מצד הקהל הישראלי אל רשת שהיום כחצי מקהל היעד שלה הוא ישראלים.
אנחנו נדבר גם על הגיוס למעשה הראשון כי לא היה תפקיד כזה עד הקורונה של סמנכלית שיווק שלא מגיעה מעולמות המלונאות ועל המהלכים שהיא בחרה להוביל וגם נדבר על כל מערך השיווק והמכירות שהשתנה מקצה לקצה כי לא מספיק להגיד שאנחנו בוחרים להפוך את הקערה על פיה אנחנו גם צריכים לבנות חתיכת תוכנית אסטרטגית, שיווקית, דיגיטלית ולעטוף אותה עם פרזנטורים, משפיענים, פרסומות, טלוויזיה, יחסי ציבור ומה לא – בשביל לתפוס את הקהל שבתאכלס? הוא החבר הכי טוב שלנו, הדוד הכי סאחבק שלנו והאחיינית הכי מגניבה שלנו אבל אם תשאלו אותם, דה אז בקורונה? אף אחד לא הכיר את רשת מלונות אטלס.

תפנו לעצמכם זמן כי מבלי לשים לב דיברנו שעה ו – 40 בצורה הכי שקופה, אותנטית ושיתופית שיש.

להאזנה באפליקציות: